fbpx

Vital™ Манго – новий смак улюбленого морозива

У Vital ™ новинка – морозиво щербет МАНГО. Це саме те, що потрібно, щоб освіжитися спекотного літнього дня.

Історія виникнення у цього смаку незвичайна. Так, приймаючі участь у виставці «WorldFood Ukraine», чимало людей підходили до нашого стенду та запитаували морозиво зі смаком манго, адже багато українців мали змогу спробувати цей фрукт перебуваючи на відпочинку у Єгипті.  «У лінійці фруктових смаків морозива Vital ™ вже присутні два ягідних смака (полуниця і чорна смородина) з кислинкою та один солодкий фруктовий смак – це банан. Нам же хотілося додати “яскравий” екзотичний смак і нам “підказали” манго», – розповідає один з ідеологів торгової марки та співзасновник ТОВ «ВІТАЛФУД» Олег Кольцов. «Манго – це незвичайний фрукт: ароматний, в міру солодкий, що володіє широкою смаковою гамою (чого немає в такому обсязі у того ж ананаса або маракуйя). Окрім перерахованого вище це дуже корисний і навіть лікувальний фрукт! … З 20 країн в різних регіонах світу, де вирощують сьогодні манго, за лідерство найсмачнішого фрукта змагаються країни Індійського регіону: Індія, Пакистан, Малайзія, Індонезія, Філіппіни та В’єтнам. Але Індія – прародителька манго – залишається безперечним лідером: саме тут росте “король манго” – запашний з хвойної ноткою, солодкий з лимонною кислинкою, неймовірно соковитий та смачний манго, такий, яким він має бути (як й наш Vital ™!). В нього не можливо не закохатися!»

Пошук постачальника манго зайняв близько півроку. Було протестовано зразки від різних виробників (бразильський, в’єтнамський, єгипетський), кожен з них відрізнялися один від одного своїми смаками, але всі вони не мали насиченого смаку та аромату. Випадково потрапили на постачальника в Україні (ТОВ «Радоніт»), який імпортував з Польщі консервоване пюре манго, яке, в свою чергу,  виготовлене з індійського сорту манго «Alphonso» (Альфонсо). Цей сорт манго вирізняється природньою солодкістю, насиченістю, ароматом та вважається королем манго. Він був названий на честь Афонсо де Альбукерке – португальського генерала та військового експерта, – який допоміг створити португальські колонії в Індії .  Саме португальці запровадили свого часу щеплення на мангові дерева для отримання таких сортів, як сорт Альфонсо. Цей сорт сьогодні є одним із найдорожчих сортів манго  і вирощується переважно в західній Індії.

ТОВ “ВІТАЛФУД” у виробництві морозива щербету принципово використовує виключно свіжі плоди та ягоди, але знайти постійного постачальника свіжого манго сорту Альфонсо виявилося неможливим, проте знайшли надійного постачальника пюре манго, яке змішавшись з молоком в повітряну кремову масу, стало морозивом щербетом Vital ™ МАНГО.

Запитуйте новинку в точках продажу морозива Vital ™ у вашомі місті або знайдіть найближчу на Мапі та діліться своїми враження від його смаку на наших сторінках у Фейсбук та в Інстраграм.