fbpx

День народження морозива Vital™

Компанія “ВІТАЛФУД” заснована у 2017 році та є виробником морозива Vital™ та лінійки заморожених продуктів. Наші виробничі потужності знаходяться у самому серці Полтавщини. Ще у 2016 році пан Богдан Мотляк та пан Олег Кольцов  зацікавились історією виникнення джелато (з італ. – «морозиво»), його складовими, видами та обладнанням для виробництва. Засновники шукали інформацію й на просторах інтернету, й у бібліотеках, й, безперечно, цікавились досвідом інших виробників з усього світу.

Протягом 3 місяців тривали багаточисельні випробування та робота з розробки власної унікальної рецептури морозива, дегустаторами якої, до речі, були їх близькі та друзі. За час підготовки було протестовано 24 сорти морозива: від класичних смаків й до найекзотичніших смаків (морозиво з хроном васабі).  Згодом придбали обладнання для виробництва. Це і стало відправною точкою.

Так, у 2017 році була створена торгова марка морозива Vital™.  Чому саме така назва? «Vital» з латинського означає «життєва сила», той що надає сил, надихає. Створюючи морозиво його ідеологи мріяли та уявляли справжній, натуральний, безпечний та корисний продукт  Саме ці принципи закладені в основу розробки рецептур та виробництва нашого морозива.